info zš obříství

Úspěch ve vybíjené

Dne 9. 3. 2018 se v ZŠ Obříství odehrál zápas ve vybíjené. Postavila se proti sobě dvě družstva, a to družstvo sestavené ze žáků čtvrté a páté třídy ZŠ Obříství a družstvo sestavené ze žáků 4. a 5. třídy ZŠ Chlumín. Obě družstva se sešla na začátku druhé vyučovací hodiny. Před začátkem se zopakovala všechna pravidla hry a pak začal samotný zápas. První byl spíše seznamovací, aby se hráči vzájemně oťukali. Druhá hra byla rychlá, ale hráčům to nestačilo a vyžádali si další. O velké přestávce přišli podpořit domácí družstvo žáci z prvního i druhého stupně. Jejich podpora určitě pomohla domácím k vítězství. Celkem se hrály čtyři zápasy a všechny vyhrála naše škola.

                                                                           Zuzana Plocková, 5. třída