info zš obříství

Ringo turnaj 2017

Turnaj RINGO.

Dne 28. dubna 2017 se uskutečnil v tělocvičně naší školy turnaj v ringu. V této hře se hraje s dvěma kroužky, které družstva házejí proti sobě přes volejbalovou síť a snaží se je dostat na zem v soupeřově poli. S pozměněným počtem hráčů v týmu, hráli proti sobě třídy 6 až 9, smíšená i nesmíšená družstva. Zápasy byly plné napětí a všichni hráli s využitím všech svých schopností a pohybových možností.  Hrálo se ve dvou skupinách a nejlepší dva z každé skupiny postupovali do play off, kde probíhaly vyřazovací zápasy.

Nakonec za mohutného povzbuzování všech zúčastněných si třetí místo vybojoval tým z 6 třídy ve složení: Václav Novák, Martin Moglich, Jaroslav Srch, František Horák, Filip Cingroš, Dominik Rezner.

Na druhém místě se umístil tým z 8 třídy ve složení: Josef Skopec, Petr Koběluš, Sabina Nimochodská, Michaela Kuklová.

Absolutním vítězem se stal tým z 9 třídy ve složení: Tomáš Vrtiška, Karel Tůma, Jakub Sklenář.

Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za pěkné sportovní dopoledne.

                                                               S pozdravem Váš sportovní komentátor Konrád Spatrakus