Hudební pořad o skupině Beatles

Dne 30. 5. 2017 zhlédli žáci naší školy 3. díl pořadu o legendární skupině Beatles. Tentokrát jsme se přenesli do závěru šedesátých let minulého století, kdy již mezi členy této skupiny docházelo k rozepřím. Přestávali si rozumět po hudební stránce a bohužel i po té osobní. Sice se stále snažili skupinu udržet, ale čím dál tím víc již jednotliví členové pracovali na soukromých projektech, až byl nakonec 10. 4. 1970 ohlášen rozpad kapely.

Zajímavé povídání o fenomenální skupině Beatles bylo navíc oživeno interpretací několika písní této kapely, tentokráte šlo o písně méně známé, ale přesto zajímavé.

Děti se po celou dobu pořadu chovaly velmi slušně, i přestože prezentovaná hudba nebyla zrovna ta, kterou by běžně poslouchaly.

P. H.