info zš obříství

Adventní věnce 2016

Jako již každý rok v rámci zájmového vyučování, vyráběla děvčata ze sedmého až devátého ročníku adventní věnce a svícny. Velmi si vážím jejich práce a ráda bych jim tímto ještě jednou poděkovala za odvedenou práci. Máme opravdu šikovná děvčata. Společně s paní učitelkou Vojtovou jsme zhodnotily tento den jako velice příjemný a milý. Děkujeme Všem, kteří si některý z výrobků zakoupili. Zakoupením výrobků podpoříte děti v naší škole pro jejich další tvorbu. Peníze utržené z prodeje zdaleka nepokryjí náklady na nákup svíček, korpusů, hmot, přízdob atd. V rámci zachování lidových tradic a rozvoj rukodělné práce se budeme těšit na další vyrábění.
Společně se všemi děvčaty přejeme všem čtenářům našich stránek šťastné a ničím nerušené svátky vánoční, klid a pohodu.
Jitka Dvořáková a Mgr. Hana Vojtová